Hledáte kombinaci palivové a olejové nádrže? U nás jste správně! Jsme výhradní dodavatel kombinovaných nádrží Padoan na český a slovenský trh. Poskytujeme prodej kombinovaných nádrží a komponentů pro nákladní automobily všech značek. Podívejte se na náš sortiment.

Nádrže pro všechny nákladní automobily.

Široký sortiment materiálů a provedení

Evropská homologace.

Krátké dodací lhůty.

Kombinované nádrže - HSPPartners
 

Kombinované nádrže pro paliva i hydraulické oleje

Kombinované nádrže spojují palivové a olejové nádrže do jednoho celku se vzájemně odděleným prostorem. Jejich předností je odolná konstrukce, moderní design a kvalitní zpracování. Nabízíme kombinované dieselové nádrže a hydraulické nádrže na oleje pro nákladní vozidla, tahače a pracovní stroje IVECO, MAN, SCANIA, MERCEDES, RENAULT, DAF, VOLVO, TATRA, NISSAN, AVIA a další značky.

Veškeré nádrže pochází z produkce světového výrobce Padoan. Jejich konstrukce umožňuje instalaci na šasi, případně za kabinu vozidla. V našem sortimentu naleznete plechové, hliníkové, železné, i nerezové kombinované nádrže s objemem 125/140 až 700/200 litrů.

Nejprodávanější nádrže:

Součástí každé kombinované nádrže Padoan je certifikát o udělení homologace. Vyberte si z nejširší nabídky kombinovaných nádrží určených přímo pro nákladní vozidla. Podívejte se na náš kompletní sortiment.

Využijte odborné poradenství

A pokud si nevíte rady s výběrem, nebo si nejste jistí, jaký objem by přídavná nádrž měla mít, napište nám či zavolejte. Součástí našich služeb je odborné poradenství i kompletní návrh hydraulického systému. Pomůžeme s výběrem i návrhem umístění a montáže.

„Díky našim zkušenostem bude kombinovaná nádrž vždy ta správná pro tvůj náklaďák!“

Vyberte si z širokého sortimentu příslušenství

Náš sortiment dále obsahuje veškeré komponenty k instalaci. Poskytujeme držáky a konzole, fixační prvky, upínací i pryžové pásky a další příslušenství. Proti krádeži paliva a olejů nabízíme nalévací víčko s klíčkem. Podívejte se na náš sortiment.

Garantujeme krátké dodací lhůty

Vyberte si palivové, hydraulické a kombinované nádrže Padoan od českého dodavatele HSP Partners. Sídlíme ve městě Krnov, působíme po celé České republice a garantujeme krátké dodací termíny. Pro více informací nám zavolejte.

Udělej správnou věc pro tvůj tahač. Vyber si kombinované nádrže Padoan.“